Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Tvarohové chlebíčky

Názov: Tvarohové chlebíčky
Kategória: Studené predkrmy a misy
Dátum pridania: 13.9.2006
Potrebujeme:

0,5 kg tvarohu, 12 ks sendviča, 1/2 dcl mlieka,| soľ, mladá cibuľka, 1 PL posekanej pažítky, 1 PL posekanej petržlenovej vňate, 1 ČL paradajkového pretlaku, trochu mletej červenej papriky, 50 g šunky,| 5 reďkoviek

Postup:

Tvaroh zmixujte s mliekom a posoľtme a rozdeľte na 4 časti. Jednu časť zmiešajte s posekanou cibuľkou, druhú zmiešame s posekanou petržlenovou vňaťou, tretiu zmiešame s posekanou pažítkou, štvrtú časť zmiešame s mletou červenou paprikou, paradajkovým pretlakom. Každou tvarohovou časťou natrite po 3 plátky sendviča. Povrch ozdobte posekanou šunkou a reďkovkou.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28326387

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Móric | Nedeľa 22.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka