Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Rolovaná omeleta

Názov: Rolovaná omeleta
Kategória: Čínska a Japonská národná kuchyňa
Dátum pridania: 2.5.2006
Potrebujeme:

3 vajcia
cukor
soľ

Postup:

Do pohára rozklepnite vajcia, pridajte trochu soli a cukru a poriadne rozšľahajte. Na panvici (ktorá by mala byť hranatá) zohrejte olej. Nalejte tenkú vrsvtičku vajca a urobte mierne nedopečenú omeletu. Preložte ju na polovicu (zdvihnite pravú stranu a preložte na ľavú), celu omeletu posuňte na pravú stranu panvice a na uvolnené ľavé miesto nalejte zase tenkú vrstvičku vajca. Snažte sa, aby sa vajíčko dostalo aj pod už hotovú pravú stranu. Keď máte ľavú stranu tesne pred dokončením, zdvihnite celu pravú stranu a preložte na ľavú. Vzniknutú rolku posuňte na pravú stranu panvice, na ľavú vlejte tenkú vrstvičku vajca a takto pokračujte až kým neminieme všetko vajce a nevznikne vám hrubá rolovaná omeleta. Nechajte ju na papierovej servítke vychladnúť. Nakrájajte tesne pred podávaním na ½ cm hrubé prúžky ako jablková štrúdľa.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...


obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28318324

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka