Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Plnené rúrky

Názov: Plnené rúrky
Kategória: Koláče a cukrovinky
Dátum pridania: 28.11.2007
Potrebujeme:

250 g hladkej múky
250 g palmarínu
voda
ocot
cukor na posypanie
šľahačková smotana
soľ

Postup:

Tretinu múky vypracujte s palmarínom na cesto, ktoré vytvarujte na kocku a nechajte stuhnúť. Do zvyšnej múky dajte trochu octu, soli a vlažnej vody tak, aby vzniklo závinové cesto, ktoré nechajte postáť asi 15 min. Potom vyvaľkajte z neho štvorec, do stredu položte kocku prvého cesta, rohy štvorca preložte cez kocku. Cesto vyvaľkajte, preložte do seba 3 krát a nechajte odpočívať 15 min. - toto opakujte 3 krát.
Potom cesto rozvaľkajte na pomúčenej doske na hrúbku 0,5 cm a potrite vajcom. Ostrôžkou krájajte pásiky široké 3 cm a dlhé asi 25 cm, ktoré obtáčajte okolo suchých rúrkových formičiek. Pečte v horúcej rúre. Upečené rúrky naplňte šľahačkou a posypte cukrom.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28327571

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Móric | Nedeľa 22.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka