Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Opečený steak z tuniaka s hráškovým pyré na studenom carpacciu z lososa s pomarančovo -feniklovou redukciou s kúskami marinovaných krevet "Black Tiger"

Názov: Opečený steak z tuniaka s hráškovým pyré na studenom carpacciu z lososa s pomarančovo -feniklovou redukciou s kúskami marinovaných krevet "Black Tiger"
Kategória: Plody mora
Dátum pridania: 10.10.2006
Počet porcií: 2
Potrebujeme:

200 g filety z tuňáka
100 g filety z lososa
100 g hrášok
30 g pomaranč
20 g fenikel
20 g oblátka
3 g soli
1 g steakového korenie
10 g olivový olej
40 g krevetové chvostíky
3 g čerstvé bylinky

Postup:

Najprv vykrojte z tuniaka pekný steak tak, aby šiel rozdeliť na 2 rovnaké diely a namarinujte korením, soľou a olivovým olejem. Hrášok ohrejte, rozmixujte so soľou a korením na hladké zelené pyré. Kúsky kreviet opečte a zalejte pomarančovou šťavou. Nechajte zredukovať a vyberte krevety. Vo zvyšnej šťave potom rozvarte kúsky feniklu. Na tanier rozložte lososové carpaccio a ochuťte soľou, korením a olivovým olejem, na ktorý potom ukladajte tuniaka, vytvarované hráškové pyré a bylinky. Doplňte chrumkavou oblátkou.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Ružová limonáda

Do pohára nalejeme ružový a mandľový sirup, citrónovú šťavu, dolejeme ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28321353

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | Piatok 20.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka