Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Nepečený želatínový zákusok

Názov: Nepečený želatínový zákusok
Kategória: Nepečné múčniky
Dátum pridania: 21.7.2005
Potrebujeme:

7 vajec
15 PL práškového cukru
5 balíčkov vanilkového cukru
600 ml horúcej vody
4 balíčky želatíny (po 20 g)
2 PL kakaa
3 kyslé smotany
300 ml jahodového sirupu

Postup:

1.vrstva: 4 bielky vyšľahajte do tuha, pridajte 5 PL práškového cukru a 1 vanilkový cukor. Do snehu postupne po jednom zapracujte 4 žĺtky. V 150 ml horúcej vody rozpustite 1 balíček želatíny, nechajte trocha vychladnúť a vlažné nalejte do snehovej masy. Premixujte a vylejte na suchý hlboký plech. Dajte stuhnúť do mrazničky.

2. vrstva: Postup je rovnaký ako pri príprave prvej vrstvy, ale použijete len 3 vajíčka a do zmesi navyše pridáme kakao. Kakaovú vrstvu po vychladnutí nalejte na prvú vrstvu.

3. vrstva: Kyslé smotany zmiešajte s 5 PL práškového cukru a 3 balíčkami vanilkového cukru. Nakoniec primiešajte želatínu rozpustenú v 150 ml horúcej vody. Nalejte na druhú vrstvu.

4. vrstva: Zmiešajte jahodový sirup s 300 ml studenej vody, pridajte želatínu rozpustenú v horúcej vode a miešajte do bodu varu. Po vychladnutí opatrne nalejte na tretiu vrstvu. Zákusok dajte stuhnúť do chladu.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Pečené kurča s jemnou plnkou

Kurča poriadne umyte aj z vnútra, posoľte zo všetkých strán aj vo vnút ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28322690

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | Piatok 20.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka