Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Kačacie prsia na orientálny spôsob

Názov: Kačacie prsia na orientálny spôsob
Kategória: Husy, kačky
Dátum pridania: 31.1.2007
Potrebujeme:

4 ks kačacích pŕs aj s kožou (po 400 g)
2 pomaranče
2 chilli papričky
2 PL sójovej omáčky
3 PL oleja
trochu mletého zázvoru

Postup:

Kožu na prsiach narežte do mriežky. Pomaranče dôkladne umyte v teplej vode, nastrúhajte trochu kôry a ovocie odšťavte. Chilli papričky prerežte, vyberte jadrovníky a žilky, najemno pokrájajte a spolu so sójovou omáčkou a mletým zázvorom primiešajte do pomarančovej šťavy. DO misy s marinádou vložte kačacie prsia mäsovou stranou nadol, prikryte a na noc odložte do chladničky.
Mäso vyberte a nechajte odkvapkať. Osušte, mäsovú stranu potrite olejom, stranu s kožou niekoľko krát natrite pomarančovou marinádou. Zvyšnú marinádu dajte do hrnca, nechajte vyvrieť asi na polovičný objem a preceďte.
Kačacie prsia grilujte najprv na strane s kožou, potom obráťte na druhú stranu a dogrilujte. Dajte na drevenú dosku, nechajte trochu postáť aby nevytiekla šťava a potom nakrájajte na plátky. Pred podávaním pokvapkajte marinádou.


 
Aj vy máte zaujímavý recept, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ho! My ho radi zverejníme.
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Ružová limonáda

Do pohára nalejeme ružový a mandľový sirup, citrónovú šťavu, dolejeme ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28321407

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | Piatok 20.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka