Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Koreninové rastliny v záhradke a v okne

Koreninové rastliny v záhradke a v okne

bylinyCieľom tejto kapitoly je, aby sme dodali chuť pestovať vo svojej záhrade tie koreninové rastliny, ktoré potrebujeme k pestrej, chutnej strave a ktoré dnes už v mnohých prípadoch nedostať ani na trhu.

Mnohí si myslia, že domáce pestovanie koreni nových rastlín je komplikované a vyžaduje veľkú odbornosť. Pravdou je, že je oveľa ľahšie, ako napr. strihanie, ošetrovanie a očkovanie ruží a keď máme chuť a aj záhradku, nebudeme mať ťažkú prácu. Stačí aj jedna debnička alebo niekoľko črepníkov na kvety v okne, aby sme mali stále k dispozícii menšie množstvo čerstvých bylín.

Žiadna koreninová rastlina nemôže byť čerstvejšia ako tá, ktorú sami vypestujeme. Čerstvá koreninová rastlina je omnoho chutnejšia ako suchá, lebo má tuhšiu arómu a viac vitamínov. Čerstvo obraté koreniny znamenajú obzvlášť príjemnú chuť v našich jedlách.

Tieto dôležité potreby našej kuchyne sú nielen osožné, ale aj pekné a zaujímavé, či ich pestujeme v záhrade, v okne alebo na balkóne. Môžeme ich s hrdosťou ukazovať hosťom, a tak trochu aj my prispieť k renesancii kultu korenia. Takto môžeme spojiť užitočné s krásnym!

 

Potrebné vedomosti súvisiace s rozmnožovaním, ošetrovaním, zberom koreninových rastlín a iným, sú zhrnuté v časti Sprievodca na pestovanie koreninových rastlín


 
FSE_ banner INSTAGRAM_1080x1080px.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Koláč Haam

Múku a vajcia zmiešajte, pridajte maslo a práškový cukor. Prilejte mli ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28268748

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Bartolomej | Sobota 24.8.2019 |
ÚvodÚvodná stránka