Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Indická kuchyňa

CHARAKTERISTIKA INDICKÝCH JEDÁL

- spočíva v atypickej chuti a prenikavej vôni, ktorá sa dosiahne vyváženou kombináciou prírodných byliniek a korenín.
Podľa Ájurvédy by strava mala byť všeobecne vyrovnaná, plnohodnotná a mala by obsahovať všetky stavebné prvky života. Musí byť predovšetkým individuálne znesiteľná a primeraná k rôznym potrebám človeka, jeho veku a povolaniu, rovnako ako jeho telesnej a duševnej konštitúcii. V tom sa ájurvédska náuka o výžive odlišuje od mnohých moderných koncepciách výživy, ktorá sa často opiera o jednostranné teoretické úvahy a nenaplňuje dlhodobé potreby telesnej pohody a vnútornej spokojnosti. Preto tiež "áhára", ako sa nazýva náuka o výžive v ájurvéde, neobsahuje prísne zákazy a predpisy, skôr apeluje na schopnosť sledovať potreby tela.

 
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Pečené kurča s jemnou plnkou

Kurča poriadne umyte aj z vnútra, posoľte zo všetkých strán aj vo vnút ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28322029

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | Piatok 20.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka