Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Indická kuchyňa

CHARAKTERISTIKA INDICKÝCH JEDÁL

- spočíva v atypickej chuti a prenikavej vôni, ktorá sa dosiahne vyváženou kombináciou prírodných byliniek a korenín.
Podľa Ájurvédy by strava mala byť všeobecne vyrovnaná, plnohodnotná a mala by obsahovať všetky stavebné prvky života. Musí byť predovšetkým individuálne znesiteľná a primeraná k rôznym potrebám človeka, jeho veku a povolaniu, rovnako ako jeho telesnej a duševnej konštitúcii. V tom sa ájurvédska náuka o výžive odlišuje od mnohých moderných koncepciách výživy, ktorá sa často opiera o jednostranné teoretické úvahy a nenaplňuje dlhodobé potreby telesnej pohody a vnútornej spokojnosti. Preto tiež "áhára", ako sa nazýva náuka o výžive v ájurvéde, neobsahuje prísne zákazy a predpisy, skôr apeluje na schopnosť sledovať potreby tela.

 
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Placky z chleba

Do mlieka namočte chlieb, po určitej dobe rukou rozmrvte, aby ste dosi ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

26953918

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Adrián | Piatok 23.3.2018 |
ÚvodÚvodná stránka