Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
CoUvarit - recepty

Indická kuchyňa

CHARAKTERISTIKA INDICKÝCH JEDÁL

- spočíva v atypickej chuti a prenikavej vôni, ktorá sa dosiahne vyváženou kombináciou prírodných byliniek a korenín.
Podľa Ájurvédy by strava mala byť všeobecne vyrovnaná, plnohodnotná a mala by obsahovať všetky stavebné prvky života. Musí byť predovšetkým individuálne znesiteľná a primeraná k rôznym potrebám človeka, jeho veku a povolaniu, rovnako ako jeho telesnej a duševnej konštitúcii. V tom sa ájurvédska náuka o výžive odlišuje od mnohých moderných koncepciách výživy, ktorá sa často opiera o jednostranné teoretické úvahy a nenaplňuje dlhodobé potreby telesnej pohody a vnútornej spokojnosti. Preto tiež "áhára", ako sa nazýva náuka o výžive v ájurvéde, neobsahuje prísne zákazy a predpisy, skôr apeluje na schopnosť sledovať potreby tela.

 
FSE_ banner INSTAGRAM_1080x1080px.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
kuchyna.jpg

Čo potrebujete k príjemnému pocitu v kuchyni?

Ponúkame vám zaujímavé články o kuchyniach, ich rekonštrukcii a možnosti vybrať si z ponuky odborných firiem na rekonštrukcie.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...


kuchyna 1.jpg

Radíme pri výbere novej kuchyne

Ak sa rozhodujete pre novú kuchyňu, mali by ste si v prvom rade odpovedať na niekoľko zásadných otázok.


 

28186676

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Vladimír | Streda 24.7.2019 |
ÚvodÚvodná stránka